>

Миколаївці – за безповоротний вилов

Агресивні собаки чи діти? – миколаївці виступають за безпечне місто. Такі бігборди з’явилися сьогодні на вулицях у межах ініційованої місцевими мешканцями акції “Миколаїв Безпечний” (долучайтеся у Фейсбук: #миколаївбезпечний).

 

 

Їх замовники – ми, звичайні миколаївці: ті, кому не байдужа доля діток, стареньких, велосипедистів, а також домашніх тварин.

 

 

– Розтерзані коти, вбиті милі альпаки, налякані діти й покусані містяни… Занадто багато на вулиці бездомних собак, ситуація виходить з-під контролю, – написала Алевтина Асташкіна, – і ніхто з депутатів не бере на себе сміливість прийняти нову дієву програму для багатостраждального КП. Агов, слуги народу! Не йдіть на поводу в істеричних псевдогуманістів! У кожної собаки має бути їжа і має бути господар, який несе за неї відповідальність. Любити тварин – це не годувати їх помиями під кожним магазином, на дитячому майданчику або біля шкіл та садочків…

 

 

Передусім, будьте чесними перед собою та дайте відповідь – що важливіше: ваші діти або дикі зграї у дворах і на вулицях? Безповоротний вилов або незаконний ВСП (вилов – стерилізація – повернення на місце вилову)? Голобродский або загрузлі в корупції депутати?

Миколаївці підтримують директора КП “Центр захисту тварин” Олександра Голобродського.

 

 

Бігборди на його підтримку – тепер теж у різних частинах міста.

 

 

У соцмережах миколаївці активно публікують дописи зі світлинами своїх домашніх тварин, які через зграї бродячих псів на вулицях позбавлені нормальних умов для прогулянки, діляться і сумними історіями про домашніх улюбленців – котів, яких порвали зграї собак.

Так виглядають зараз вулиці та двори Миколаєва. Вулиця Садова/Севастопольська, за парканом – дитячий садочок.

 

 

Історія від Зої Філіпової:

– Привіт. Правда, я няшка? Мене можна було б попестити. Мене навіть можна було б укотовити й любити довго-довго. Можна було б якось мене назвати.

От тільки мене вже нема.

Мене нема. Нема моєї мами й братика. Немає киці-сусідки й її кошенят.

Тому що ми – мертві. Ми загинули відносно швидко, але дуже боляче. Ми загинули тому, що когось було більше, й вони були сильніше за нас.

Нас вбили собаки. Зграя, яку пригодували біля будинку якісь люди. Чомусь ці люди любили собак, а на нас їм було байдуже. 

Якось я чув, що ця зграя може розірвати кого завгодно, навіть людських дитинчат, тому що має впливових покровителів. Собакам можна усе. А нас можна роздирати живцем, ламати нам хребет, тріпати, наче ганчірку, коли ми ще живі, але від больового шоку вже не пручаємося.

Напевно, щось у нашому занадто короткому житті ми зробили не так. В нас немає впливових захисників, таких, як в зграйних собак, які нас безкарно вбивають.

То що ми зробили НЕ ТАК?!

…Нас більше нема. Нам вже не боляче.

 

 

– Миколаїв, 12-Продольна 1, другий під’їзд – лежить порване собаками кошеня, – розповідає Алекс Душенко, – за словами дітей, які бачили, як усе відбувалося, біля під’їзду гуляла кішка з трьома кошенятами. Несподівано з’явилася зграя агресивних собак і кинулася на кошенят. Кішка намагалася захистити кошенят, з диким шипінням кинулася на морду найбільшої собаки, це дало пару дорогоцінних секунд і кошенята кинулися до технологічному отвору підвалу будівлі, де встигли сховатися. На жаль не всі… Одного кошеня зграя агресивних хижаків наздогнала і придушила. Чоловік, який знаходився поряд, відігнав собак, але було вже пізно…

 

 

Ні – агресивним зграям! Так – безпеці містян!

 

 

Терпіння людей – не безмежне, і зараз миколаївці, які втомилися від постійних переслідувань зооекстремістами – прихильниками розведення бродячих собак, також активно збирають скріни з погрозами, докази підбурення до вбивств, псування майна тощо. Частину цих матеріалів, разом із заявами від постраждалих, вже подано до правоохоронних органів, і люди налаштовані боротися за справедливість і притягнення всіх винних до відповідальності.

 

Євгенія Крупенько, для “ГОВОРИ!” (Вільне слово)

Читайте також:

Захисники бродячих собак влаштували жорстоку бійку в Миколаївській міськраді

Николаев: безумная территория победившего террора

Куркурина STYLE

Бродячие собаки убивают николаевцев, статистика (2011 – 2017 гг.)

Ми – не їжа для бродячих псів

Миколаївці вийдуть на мітинг за безпечне місто

Почему в цивилизованных странах недопустимо проживание на улицах бродячих собак?

Нехай вас хоч жруть

“Вигадані постраждалі”

Скільки кривавих жертв ще потрібно?

ВСП у Миколаєві: проти закону, людей і здорового глузду

Громада об’єднується: заради безпеки людей, проти аферистів і безвідповідальності

Share Button

UNews.info : Welcome !

Authorize

Втрачено пароль

Зареєструватись