>

Анна Куркуріна вдалася до хуліганства

Як відома спортсменка Анна Куркуріна докотилася до брутального хуліганства та чи вдасться їй уникнути відповідальності за свої дії?

Найсильніша жінка планети живе в Україні, у м. Миколаєві. Щоправда, сама Анна Куркуріна вважає оточуючих «фашистами» та «бендерами», а тому більше полюбляє їздити до Санкт-Петербургу та окупованого Криму та проводити свої фітнес-тренінги для росіян.

Анітрохи не применшуючи спортивних досягнень Анни Куркуріної, варто сказати, що в цьому вона дійсно досягла успіху. Якби не її любов до Росії та деякі інші схильності, про які зараз ітиметься, то навіть можна було б сказати, що Анна Іванівна – хороша та добра людина. Вона цілеспрямована, наполеглива, відкрита й завжди прагне допомогти іншим. Я не знаю її особисто, але, оскільки теж займаюся спортом, можу дати високу оцінку її тренуванням і методикам, які дійсно приносять користь людям і багатьом вже дарували хороше самопочуття й допомогли позбутися, зокрема поширених проблем із суглобами, болями у м’язах або із зайвою вагою. Анна – не тільки хороший тренер, я впевнена, що вона дійсно може бути й надійною подругою…

Загалом, усе було б добре, коли б не прихильність нашої чемпіонки до Росії, та якби Анна, крім того, не ступила на слизьку доріжку захисту агресивних вуличних собак, які жеруть людей«Хто вам сказав, що після смерті тварини перестануть розмножуватися?» – і це каже біолог з вищою освітою.

Отже, як багато хто вже знають із засобів масової інформації, у м. Миколаєві 16 липня 2018 р. розпочалася активна боротьба за перерозподіл можливостей дерибанити міський бюджет під виглядом запровадження програми гуманного поводження з безпритульними тваринами. Складовою цієї боротьби стало усунення «незручної» людини з посади директора комунального підприємства «Центр захисту тварин» – Олександр Голобродський діяв відповідно до вимог закону та не наважився випустити на вулиці міста невитребуваних собак із вадами поведінки, але й утримувати їх надалі за рахунок бюджетних коштів комунальне підприємство теж не може собі дозволити. Тому було прийнято рішення піддати евтаназії 70 невитребуваних собак на підставах і в порядку, передбаченому Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (ст. 17). Після цього до комунального підприємства «Центр захисту тварин» Миколаївської міської ради (далі – КП «ЦЗТ») прибула група громадян, які фактично зібралися з метою здійснення тиску на керівництво КП і групового порушення громадського порядку.

Серед цих осіб була присутня і Куркуріна Анна Іванівна.

 

 

Крім Куркуріної А.І. до КП «ЦЗТ» прибули депутатка Миколаївської міської ради Веселовська Лариса Ігорівна (Опозиційний блок), а також мешканці м. Миколаєва – громадяни Шуст ЛідіяІванов Андрій та інші. Дані громадяни поводилися зухвало, голосно кричали, висловлювалися грубою нецензурною лайкою, намагалися без дозволу проникнути всередину, висловлювали образи та погрози на адресу працівників КП «ЦЗТ» і перешкоджали роботі підприємства.

При цьому були присутні працівники патрульної поліції, що прибули на виклик, а Лариса Веселовська за допомогою мобільного телефона здійснювала пряму трансляцію з місця подій, яку поширювала на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Відеозапис прямої трансляції даних подій – файл із назвою 1811326422288422, тривалістю 37 хв. 16 сек., здійснений Ларисою Веселовською, був доступним для перегляду на її сторінці у соцмережі «Фейсбук» протягом кількох днів, і станом на сьогодні він відсутній – вірогідно, був видалений або закритий користувачкою з метою знищення доказів протиправних діянь задля уникнення відповідальності Анною Куркуріною та іншими особами, що брали в них участь.

Однак ми встигли зберегти копію даного відеозапису, вона повністю ідентична оригіналу за тривалістю (37 хв. 16 сек.) і змістом, жодних змін до відео не вносилося.

На даному відео загальною тривалістю 37 хв. 16 сек., що починається зі слів (рос.) «Оплачивать людям работу…» (голос Анни Куркуріної) і далі (рос.): «Добрый день, город Николаев!…» (голос Лариси Веселовської) міститься зображення огородженої парканом території довкола КП «ЦЗТ» на вул. Водопійній у м. Миколаєві, а саме біля в’їзних воріт, на яких розміщено табличку білого кольору з написом «Центр захисту тварин». За воротами з металевої сітки, на території КП «ЦЗТ» стоїть Ольга Котова – співробітниця КП «ЦЗТ» (на той час). Крізь паркан вона спілкується з Ларисою Веселовською, котра знаходиться ззовні. Тим часом інші особи, що прибули разом з Веселовською, вимагають, щоб їх пустили всередину. Вони продовжують голосно вигукувати погрози та ігнорують вимоги працівників поліції припинити порушення громадського порядку. Чоловік, зодягнений футболку блакитного кольору, що є співробітником підприємства, стоїть ззовні біля входу та спілкується з поліцією. Він  пояснює, що може пропустити на територію лише представників поліції, а не сторонніх осіб.

На 1 хв. 55 сек. відео чути голос Лариси Веселовської, яка звертається до Анни Куркуріної зі словами (рос.):

– Ань, ну может, мы его просто унесем отсюда, потому что по-другому не получается, – тим самим, Лариса Веселовська фактично здійснює підбурення до скоєння злочинних діянь.

Далі, від 10 хв. 00 сек. на відео продемонстровано, як Анна Куркуріна перелізла (перестрибнула) паркан, який огороджує територію КП «ЦЗТ» і опинилася на території підприємства, де на той час перебував один з працівників.

 

На 10 хв. 16 сек. відео Куркуріна накинулася на цього чоловіка та завдала йому потужного удару, від якого той відлетів і впав.

 

 

Після цього інциденту представник КП «ЦЗТ» відчиняє вхід, лунають крики «Тихо! Тихо! Тихо!…» і працівники поліції починають вгамовувати Куркуріну.

 

 

Тим часом Веселовська проходить всередину та далі прямує до вольєрів, де утримуються собаки.

Для правоохоронних органів, у розпорядження яких теж потрапило дане відео (Центральний відділ поліції ГУНП в Миколаївській області й Миколаївська місцева прокуратура №1), не буде жодних складнощів зі встановленням його походження та авторства, а також з ідентифікацією вищезгаданих осіб.

Зокрема, після перевірки фактів ними буде дано оцінку діям Анни Куркуріної щодо наявності ознак кримінальних правопорушень, зокрема хуліганства (ст. 296 Кримінального кодексу України), а також завдання тілесних ушкоджень громадянинові (більш точна кваліфікація яких має бути здійснена за результатами встановлення ступеню їх тяжкості).

Миколаївці, котрі також звернулися до поліції з відповідними заявами про кримінальні правопорушення, не підтримують насильницькі способи розв’язання конфліктів і просять правоохоронців вжити процесуальних заходів щодо їх упередження, припинення та притягнення до кримінальної відповідальності Анни Куркуріної та інших осіб, які були причетні до їх скоєння.

Читайте також:

Миколаївці – за безповоротний вилов

Захисники бродячих собак влаштували жорстоку бійку в Миколаївській міськраді

Николаев: безумная территория победившего террора

Куркурина STYLE

Бродячие собаки убивают николаевцев, статистика (2011 – 2017 гг.)

Ми – не їжа для бродячих псів

Миколаївці вийдуть на мітинг за безпечне місто

Почему в цивилизованных странах недопустимо проживание на улицах бродячих собак?

Нехай вас хоч жруть

“Вигадані постраждалі”

Скільки кривавих жертв ще потрібно?

ВСП у Миколаєві: проти закону, людей і здорового глузду

Громада об’єднується: заради безпеки людей, проти аферистів і безвідповідальності

Share Button

UNews.info : Welcome !

Authorize

Втрачено пароль

Зареєструватись