>

Захисницю бродячих собак, яка покусала людину, очікує кримінальне покарання

“Садни, поверхневі рани нижнього повіка правого та лівого ока. Укушені (людиною) рани лівої кисті”, – ці стислі формулювання з висновку медичного обстеження постраждалого у травмпункті після потворної бійки в холі Миколаївської міськради цілком повно передають усю гамму відчуттів від “спілкування” із захисниками бродячих собак.

Як ми повідомляли раніше, 17 липня 2018 р. у перерві між сесійними засіданнями захисники бродячих собак влаштували жорстоку бійку в Миколаївській міськраді. Від дій зловмисників постраждав директор комунального підприємства “Центр захисту тварин” Олександр Голобродський, котрий також дістав тілесних ушкоджень (за даним фактом поліцією також здійснюється розслідування у межах відповідного кримінального провадження).

А розпочиналося все без жодної агресій з боку присутніх миколаївців, які виступають за безпечне місто і просять вирішити проблему з бродячими собаками на вулицях, адже кількість тварин сягає кількох тисяч. Практично щодня від покусів страждають як діти, так і дорослі, і при цьому навіть необхідних вакцин проти сказу в міських медзакладах немає. Однак розлючені жінки, що прийшли сюди саме скандалити та здіймати “хвилю”, були добряче “опрацьовані” депутаткою міськради Ларисою Веселовською (Опозиціний блок), котра щодня розповідає їм про сотні безвинно страчених песиків, про “ріки крові” та інші жахи.

На відео, від 01 хв. 25 сек. зафіксовано, як жінка у квітчастій сукні спочатку щосили била по голові одного з присутніх, а потім накинулася на лежачого чоловіка, стала завдавати йому ударів, намагалася видряпати очі та вчепилася зубами в руку.

 

 

Від дій зловмисниці постраждав громадянин Олексій Перро, який прибув на сесію міськради. Він мало не втратив око.

 

 

Після нападу, за результатами медичного обстеження було зафіксовано тілесні ушкодження і подано заяву до поліції.

Для встановлення особистості нападниці Олексій звернувся до користувачів соцмереж, і на відео миколаївці впізнали палку прихильницю ідей розведення бродячих собак – місцеву мешканку на ім’я Вікторія Пипко.

 

 

Ця жінка поводилася, наче навіжена – вона готова була розірвати кожного, коли відчайдушно намагалася видерти очі абсолютно незнайомій людині та пустила в хід зуби. Отже, як бачимо, захисники бродячих собак повністю переймають повадки своїх підопічних – кидаються на людей, нападають зграєю, кусають…

 

Фото профілю Вікторії Пипко у соцмережі Фейсбук

 

Як би не сподівалися захисники бродячих собак і надалі безкарно продовжувати тероризувати людей, але поліцією за даним фактом порушено кримінальне провадження за ст. 125 Кримінального кодексу України. А у справі тепер є цілком реальна зловмисниця – Вікторія Пипко. І навіть враховуючи те, що санкції даної статті передбачають доволі м’яке покарання, крім них Вікторія також отримає і судимість за свій зухвалий злочин. Втім, це був її власний вибір, і вона нестиме за нього відповідальність.

 

 

– Рідко зустрічався з настільки розлюченою ворожістю, навіть маючи багатий досвід участі у протестних акціях, – зазначає Олексій Перро. – Зазвичай, навіть якщо конфлікт переходить у фізичну площину, обходиться просто сутичкою, навіть не бійкою. І в холі міськради цього разу – так само: між чоловіками з’ясування відносин починалося, в основному, “по боротьбі”. Один другого схопив, третій відтягнув першого і так далі. Простіше кажучи, пошарпали один одного за холки та з’ясували, хто тут альфа-самець. А так, щоб намагатися видряпати очі, пускати в хід зуби… Це прийоми з арсеналу вже не статусного поєдинку. Так людина може битися, коли ставка – не статус, а саме життя! Або якщо людина не стикалася по-справжньому з насильством і не усвідомлює можливих наслідків. І при цьому відчуває свою безкарність.

Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич цілком обґрунтовано вбачає у діях так званих “зоозахисників” спробу політичного тиску та наголошує на тому, що замість організації гучних перфомансів вони мають займатися облаштуванням притулків і пошуком господарів для безхатніх тварин.

Своєю чергою, на захист Вікторії Пипко одразу стали її поплічниці та стали виправдовувати практику покусів людей, яку вони вважають цілком прийнятною. А депутатка міськради Лариса Веселовська навіть висунула свою версію подій: нібито, в такий спосіб Вікторія Пипко помстилася Олексію Перро за те, що торік він кинув кросівком у міського голову Олександра Сенкевича. На це сам міський голова зауважив, що не просив за нього мститися, та порадив Веселовській пробачати своїх кривдників.

Як вважає Олексій Перро, ключову роль у виникненні даного конфлікту відіграло попереднє “накачування” з боку організаторів і, перш за все, депутатки Лариси Веселовської. Було організовано масштабну інформаційну атаку проти директора КП Олександра Голобродського, проводилися мітинги, захисники бродячих собак блокували роботу підприємства, вони вдалися до брехні та наклепів і, не соромлячись у виразах, таким чином демонізували опонента. І потім вже у холі міськради, що підтверджують і свідки подій, та ж Веселовська підбурювала до бійки, вигукувала погрози на адресу Голобродського та відверто пропонувала: “треба його вдарити головою об батарею”:

– А якщо вже сама депутатка міськради не відчуває жодних обмежень щодо своїх слів і вчинків, то звісно, знайдуться екзальтовані особистості, які відгукнуться на заклики. І подальша ескалація насильства відбуватиметься у непередбачуваному напрямі. Так часто трапляється, коли є розлючений проти когось натовп. Намагаюся не тримати зла на саму Пипко (прізвище, можливо, несправжнє), їй теж дорого коштував цей епізод – мабуть, не стільки навіть через мої оборонні дії (коли відштовхував її від себе долонею за щоки, м’яко), скільки через стрес. Знаю, що вона скаржилася на самопочуття пізніше протягом дня, на головний біль – такі реакції мені теж знайомі: переляк, злість, адреналін, це все важко переноситься організмом. Думаю, що справедливим було б найбільш суворе покарання – організаторам. Зокрема, Веселівській, яка спочатку підбурювала, а потім задоволено спостерігала зі сторони (сама не беручи участі) за людьми, яких її підбурювання зіштовхнуло лобами. І те, що вона є депутаткою міськради, на мій погляд, лише обтяжує її провину.

Читайте також:

Анна Куркуріна вдалася до хуліганства

Миколаївці – за безповоротний вилов

Захисники бродячих собак влаштували жорстоку бійку в Миколаївській міськраді

Николаев: безумная территория победившего террора

Куркурина STYLE

Бродячие собаки убивают николаевцев, статистика (2011 – 2017 гг.)

Ми – не їжа для бродячих псів

Миколаївці вийдуть на мітинг за безпечне місто

Почему в цивилизованных странах недопустимо проживание на улицах бродячих собак?

Нехай вас хоч жруть

“Вигадані постраждалі”

Скільки кривавих жертв ще потрібно?

ВСП у Миколаєві: проти закону, людей і здорового глузду

Громада об’єднується: заради безпеки людей, проти аферистів і безвідповідальності

Share Button

UNews.info : Welcome !

Authorize

Втрачено пароль

Зареєструватись