Правила форуму

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Ірина Кременовська 4 weeks ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #2643

  1. Учасники форуму розуміють і погоджуються з тим, що, оскільки питання особистої безпеки, захисту здоров’я та життя людей мають особливу суспільну значущість, їм надаються максимально широкі можливості для виразу своїх думок з усіх обговорюваних питань.

  2. Спілкування на форумі ґрунтується на засадах:

  • коректності у висловлюваннях;
  • виваженості думок і раціоналізму;
  • конструктивної критики;
  • поширення знань, збору та популяризації корисної інформації;
  • аргументованості й переконливих доводах;
  • співпраці задля взаємодопомоги;
  • чіткого і грамотного викладу своєї позиції;
  • єдності, взаємної підтримки та консолідації зусиль;
  • вироблення науково обґрунтованих пропозицій і рекомендацій для органів державної влади та місцевого самоврядування щодо ефективного регулювання чисельності бродячих тварин (зокрема собак) на території населених пунктів для забезпечення комфортних і безпечних умов життя людей.

  3. Мова форуму українська або будь-яка інша мова, що є зрозумілою для інших учасників.

  Вы можете создавать темы, публиковать материалы и комментировать на русском языке.

  You can also use the language of international communication – English.

  А ўлічваючы тое, што неверагодна прыгожая і ўнікальная беларуская мова апынулася сярод моваў, якім пагражае знікненне, на форуме вітаюцца гутаркі па-беларуску

  4. Модератор форуму надає користувачеві технічну можливість для спілкування з іншими користувачами з дотриманням цих Правил. Модератор форуму (його представники або інші призначені ним особи) не вибирають і не можуть вибирати розповсюджувачів і одержувачів інформації, повідомлень, матеріалів, що розміщуються користувачами на форумі, не беруть участі у формуванні їх змісту і не мають можливості знати (як технічної, так і можливостей будь-якого іншого характеру), чи порушує розміщення користувачами інформації, повідомлень і матеріалів, що охороняються законом права та інтереси третіх осіб. Модератор форуму (його представники або інші призначені ним особи) не перевіряють на відповідність дійсності, не контролюють і не несуть відповідальності за дії або бездіяльність будь-яких осіб щодо інформації, повідомлень і матеріалів або формування і використання будь-якими особами змісту сторінок форуму.

  5. Користувач на власний розсуд розміщує інформацію, повідомлення та матеріали за своїм особистим вибором, на свій страх і ризик, і несе персональну відповідальність за їх розміщення відповідно до чинного законодавства України. Користувач несе особисту відповідальність за будь-яку інформацію, повідомлення та матеріали, які розміщує на форумі або повідомляє іншим користувачам (в тому числі, несе відповідальність за відповідність дійсності розміщеної інформації), а також відповідає за будь-яку взаємодію з іншими користувачами, здійснюване на свій ризик.

  5.1. Користувач зобов’язаний бути обізнаним з цих Правил і регулярно перевіряти їх на предмет зміни та / або доповнення.

  5.2. Продовження використання форуму користувачем після внесення змін і / або доповнень до чинних Правил автоматично означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами та / або доповненнями.

  6. Модератор форуму (його представники або інші призначені ним особи) не несуть відповідальності перед користувачем і (або) будь-якими третіми особами за будь-яку шкоду, шкоду, збитки, шкоди честі, гідності або ділової репутації, викликані розміщенням на форумі користувачами інформації, повідомлень, матеріалів або їх подальшим використанням користувачами або будь-якими третіми особами. Модератор форуму (його представники або інші призначені ним особи) не несуть відповідальності перед користувачем і (або) будь-якими третіми особами за розміщення користувачами форуму повідомлень наклепницького, образливого характеру, і (або) повідомлень, які не відповідають дійсності.

  Модератор форуму (його представники або інші призначені ним особи) не несуть відповідальності за порушення Користувачем цих Правил і залишають за собою право на свій розсуд, а також при отриманні інформації від інших користувачів або третіх осіб про порушення користувачем цих Правил, з попереднім повідомленням або без такого, редагувати (модерувати, змінювати), блокувати або видаляти розміщені користувачем інформацію, повідомлення та матеріали, які порушують ці Правила і (або) припиняти, або пре припиняється доступ користувача до форуму, з попереднім повідомленням або без такого.

  6. На форумі забороняються:

  • пропаганда насильства та жорстокості, розміщення матеріалів порнографічного характеру або пропозицій участі у незаконному обігу збої та боєприпасів, продажу отруйних, сильнодіючих або наркотичних речовин та інших товарів, обіг яких обмежено;
  • розпалювання ворожнечі на національному, релігійному, ґендерному чи іншому підґрунті;
  • будь-які заклики до заподіяння фізичної або майнової шкоди громадянам, у тому числі заклики до вбивства людей, завдання їм тілесних ушкоджень, умисного знищення майна, погрози вбивством або заклики до інших форм насильства незалежно від форми їх висловлення;
  • ототожнення, зрівняння тварин і людей;
  • дії, пов’язані з порушенням законодавства про захист персональних даних (включаючи розміщення у вільному доступі чужих персональних даних без згоди власника);
  • повідомлення, що містять схвалення або заклики до порушення законодавства України;
  • плекання невігластва;
  • піар, популяризація, схвалення або реклама зооекстремістських, вегетаріанських або веганських ресурсів;
  • цькування, переслідування чи образи на адресу людей, які не підтримують ідею вільного перебування бродячих хижаків на вулицях;
  • поширення радикальних настроїв зооекстремістських або веганських груп на людей, які протистоять зооектремістам і зоотерористам;
  • нецензурна лексика;
  • заклики до жорстокого поводження з тваринами (ваші дії щодо тимчасового вирішення проблеми – це ваш вибір);
  • безглузді методи боротьби із зоотероризмом та екотероризмом, комерціалізація і нав’язлива політизація діяльності щодо захисту людей);
  • розміщення посилань без коментарів;
  • повідомлення не за темою (флуд, оффтоп);
  • дописи або повідомлення відверто провокативного недружнього характеру (тролінг).

  7. Повідомлення порушників, які демонструють зневажливе ставлення до співрозмовника / співрозмовників, видаляються за мотивованим зверненням зацікавленої особи до модератора форуму або за фактом самостійного виявлення модератором таких випадків.

  8. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені в будь-який момент в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення користувача про це.

  Чинна редакція Правил міститься на цій сторінці.

  9. Всі положення цих Правил, які стосуються Модератора форуму (його представників або іншим призначених ним осіб), однаковою мірою стосуються власника та (або) адміністрації доменного імені unews.info.

  10. Ці Правила набувають чинності для користувача з моменту його приєднання до них (або з моменту початку розміщення користувачем інформації, повідомлень і матеріалів на форумі) і діють протягом невизначеного терміну.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

UNews.info : Welcome !

Authorize

Втрачено пароль

Зареєструватись