Реєстрація на форумі

Home Forums Технічні питання Реєстрація на форумі

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Ірина Кременовська 4 weeks ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #2674

  1. Під час реєстрації на форумі користувач у повному обсязі приймає Правила форуму, права та обов’язки, пов’язані з використанням і функціонуванням форуму, і самостійно несе відповідальність за їх порушення.

  2. Для реєстрації на форумі необхідно заповнити відповідну форму, в якій зазначити чинну адресу електронної пошти для одержання підтвердження та подальших інструкцій.

  2.1. Вибір імені користувача (псевдо, нікнейму) є виключним правом користувача форуму, проте замість імені заборонено використовувати:

  • довільний невимовний набір літер, символів або цифр;
  • нецензурні слова, вирази (будь-якою мовою), співзвучні їм вирази або слова / вирази, які можуть бути сприйняті як нецензурні або образливі;
  • адреси електронної пошти або веб-сайтів;
  • назви компаній, організацій або органів влади у разі, коли користувач не має офіційно підтверджених повноважень представляти інтереси даних організацій або офіційних осіб;
  • імена інших учасників форуму.

  3. Вибрані користувачем логін і пароль є необхідною і достатньою інформацією для доступу користувача на форум. Користувач не має права передавати свої логін і пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно вибираючи спосіб їх зберігання.

  4. Якщо користувачем не доведено протилежне, будь-які дії, вчинені з використанням його логіна і пароля, вважаються такими, що вчинено відповідним користувачем. У разі несанкціонованого доступу до логіну та паролю користувача, користувач зобов’язаний негайно повідомити про це модератору форуму.

  5. Один зареєстрований учасник може мати лише один профіль та ідентифікується лише за одним іменем. Реєстрація одним користувачем понад двох імен не допускається.

  6. У разі використання функціоналу форуму, розміщення інформації, повідомлень і матеріалів на форумі користувач зобов’язаний дотримуватись вимог чинного законодавства України, чинних Правил, вказівок або інструкцій модератора форуму (його представників або інших призначених ним осіб).

  7. Користувач має право у будь-який час без будь-яких попередніх повідомлень або спеціальних обмежень (дозволів) самостійно редагувати, видаляти на форумі раніше розміщену ним інформацію, повідомлення та інші матеріали.

Viewing 1 post (of 1 total)

The forum ‘Технічні питання’ is closed to new topics and replies.

UNews.info : Welcome !

Authorize

Втрачено пароль

Зареєструватись